O FIRMIE

Trinea sp. z o.o. została założona w roku 2003. Od początku istnienia firma realizuje produkcję wysokiej jakości krzeseł i foteli tapicerowanych w szerokiej gamie skór naturalnych oraz tkanin. Naszą specjalnością są krzesła skórzane na stelażach metalowych wykonanych ze stali nierdzewnej.

Staramy się elastycznie podchodzić do wszystkich potrzeb naszych klientów umożliwiając im daleko idące zmiany i dostosowanie produktów do ich indywidualnych oczekiwań.
Mamy świadomość jak indywidualne jest dziś podejście klientów do wystroju wnętrz dlatego oferujemy produkty w szerokiej gamie kilkudziesięciu wzorów i rozwiązań z zastosowaniem kółek meblowych czy też ruchomych oparć, zaś do wyboru nasi klienci mają 6 podstawowych gatunków skór meblowych w ok. 80 kolorach.

Produkcję realizujemy w oparciu o zlecenia komisyjne wg indywidualnych zamówień klientów, co daje nam możliwość wykonania nawet pojedynczych egzemplarzy w wybranym materiale pokryciowym.

Naszym klientom proponujemy rozwiązania dostosowane do oczekiwań specyficznych dla ich rynków. Obecnie współpracujemy z licznymi odbiorcami z Holandii, Niemiec, Belgii, Danii i Szwajcarii.